Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Subiektywne poglądy autora czyli BLOG

Zapewne każdy słyszał o pojęciu „podłączeń energetycznych”. Nie wiem jednak, czy zdajemy sobie sprawę ze skali tego zaburzenia energetycznego. W niektórych metodach oczyszczania mówi się wyłącznie o podłączeniach między czakrami. I mimo, że te podłączenia do czakr głównych (1-7) są bardzo ważne i silne w swoich skutkach, to jednak mechanizm podłączeń wykracza poza obszar czakr. Mogą bowiem one wystąpić w formie podłączeń do dodatkowych czakr, meridianów, gruczołów i narządów lub po prostu dochodzić do innych obszarów naszego ciała fizycznego i obszaru aury.

Podłączenia między dwoma osobami skutkują dwoma podstawowymi problemami:

 1. Powodują, że osoby przenoszą wzorce z przeszłości (w czasie kiedy powstały te podłączenia) do teraźniejszości i cały czas na poziomie myśli, emocji a nawet zachowań, zaczynają wracać do „tamtych czasów, tamtych osób, tamtych relacji”
 2. Sprawiają, że dwie osoby połączone ze sobą, są wystawione na jednostronny lub dwustronny przepływ energii od współtowarzysza podłączenia. Możemy wtedy odbierać myśli i emocje drugiej. Ale możemy też dostawać wiele negatywnych emocji, zapisów a nawet bytów od takiej osoby. Jeżeli osoba podłączona będzie miała duże braki energetyczne, to takie podłączenie będzie skutkowało zabieraniem nam energii życiowej czyli wampiryzmem energetycznym.

Pamiętajmy, że połączenia między osobami to coś trwałego. Oznacza to, że dopóki coś się nie zmieni w relacjach energetycznych między tymi osobami, takie podłączenia będą funkcjonować przez 24 godziny na dobę, np. do końca życia. I takie osoby będą cały czas odbierać różne energie z przeszłości. To sprawia, że stare historie są cały czas żywe i skoro tak, to pewne zdarzenia powtarzają się w kóło tworząc tzw. pętle karmiczne.

Kiedy możemy podejrzewać, że mamy podłączenia z innymi osobami (lub ktoś z naszej rodziny je ma)?

Kilka przykładów:

 1. Cały czas jestem przyciągany do tych samych ludzi o podobnych charakterach i sposobie zachowania, mimo, że wiem, że nie służy to memu dobru
 2. Czuję się kompletnie zablokowany, mimo, że z drugiej strony mam silną potrzebę przełamania tego stanu
 3. Cały czas tworzę negatywne dla mnie relacje
 4. Cały czas ja lub mój partner jesteśmy myślami gdzieś indziej, co negatywnie wpływa na miłość i intymność w związku
 5. Wchodzę w jakieś grupy towarzyskie, które nie służą memu dobru, ale nie mogę z nich się potem wydostać
 6. Widzę te same zachowania w mojej aktualnej partnerce/żonie, co we wcześniejszych relacjach
 7. Tracę mnóstwo energii w otoczeniu danej osoby
 8. Po kontakcie z daną osobą, czuję się bardzo źle emocjonalnie i dopada mnie wiele negatywnych myśli
 9. Czuję, że ktoś ma nade mną kontrolę
 10. Mam negatywne relacje i wspomnienia z ojcem i/lub matką
 11. Często wracam myślami do „starych dobrych czasów” i starych znajomości. Mogą się one nawet pojawiać w snach

Jeżeli znany te sytuacje, jeżeli ktoś z naszych bliskich tak się zachowuje, to możemy być prawie pewni, że istnieją tutaj podłączenia.

Powyżej wspomniałem o podłączeniach międzyludzkich, ale pamiętajmy, że to zjawisko nie dotyczy tylko związków.

Kilka przykładów, które absolutnie nie wyczerpują wszystkich możliwości:

 1. Podłączenia z dawnym miejscem pracy, korporacją, które cały czas nie pozwalają na znalezienie nowej, satysfakcjonującej pracy, bo wciąż spotykamy „tych samych ludzi” i „te same wzorce”
 2. Podłączenia do własnego biznesu, które skutkują, że „energie dobrobytu” odpływają z firmy i sytuacja finansowa staje się coraz cięższa
 3. Podłączenia do guru lub innego autorytetu
 4. Podłączenia do świadomości zbiorowej związane z jakimś ruchem religijnym, filozoficznym czy duchowym
 5. Podłączenia do guru i świadomości zbiorowej metody uzdrawiania, której już być może nawet nie chcemy stosować, ale jej energie cały czas nas blokują na coś nowego.

Jedynym sposobem na pozbycie się tego typu mechanizmów, jest ich oczyszczenie łącznie z wszystkimi zapisami, powodami, przekonaniami i wzorcami, które je powodowały.

Mogę w tym pomóc, oferują sesje oczyszczania (30 lub 60 min) lub ustalane indywidualnie na podstawie konkretnych tematów do oczyszczenia.

Osoby zainteresowane, proszę o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Komentarze   

+2 #2 Mariusz_Artuvia 2015-09-22 12:56
Podłączenia mogą być z też z miejscami, budynkami (np. obiekty sakralne). I wtedy energie tych miejsc i obiektów mogą wpływać bezpośrednio na nasze życie.
Cytować
+4 #1 Anna 2015-09-22 12:40
Bardzo pomocny artykuł. Nie przyszło mi do głowy, że można mieć podłączenie do dawnej pracy. No i znalazłam u siebie podłączenie do mojej pierwszej pracy/korporacji. Coraz bardziej komplikuje się ten świat energetyczny...
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze