Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Subiektywne poglądy autora czyli BLOG

Kiedy mówimy o poprzednich wcieleniach z punktu widzenia ezoterycznego, to bardzo często (w niektórych metodach – zawsze) wiążemy to z czymś negatywnym, z czymś, co trzeba oczyścić. Mam blokady, to szukam poprzednich wcieleń w których te blokady mogą mieć swoje źródło. To taka typowa procedura w przypadku pracy oczyszczania i uzdrawiania duchowego.

Ale to tylko połowa prawdy.

Bo przecież możemy sobie wyobrazić, że mieliśmy także pozytywne wcielenia. Wcielenia w których w pełni manifestowaliśmy cele swojej duszy. Wcielenia w których byliśmy bogaci w zdrowy sposób. Wcielenia, w których byliśmy bardzo kreatywni i w pełni wyrażaliśmy naszą duszę. Wcielenia, w których manifestowaliśmy cechy, które teraz możemy bardzo potrzebować. I może się okazać, że pewna wiedza, umiejętności, energie z tych pozytywnych wcieleń możemy teraz wykorzystać. Możemy wspierać się swoimi dobrymi cechami i osiągnięciami, a nie tylko uważać siebie za nieudaczników (czasami oczyszczanie poprzednich wcieleń zostawia takie wrażenie).

Zatem, mamy zapewne takie wcielenia, które niosą blokady wymagające oczyszczenia. Ale mamy i takie, które mogą być dla nas wzorem i gdybyśmy byli tacy, jak w nich, to życie wyglądałoby inaczej.

Oczyszczenie poprzednich wcieleń może być dokonane różnymi metodami, czasami względnie prostymi. Gorzej, kiedy chcemy wykorzystać nasze pozytywne wcielenia. Po pierwsze, musimy o nich wiedzieć – kim byliśmy, jak to wcielenie wyglądało z punktu widzenia pozytywnych wartości, które chcemy wynieść. Tutaj może być potrzebny intuicyjny wgląd w poprzednie życia lub praca z Kroniką Akaszy. Podobne umiejętności są potrzebne przy „pobieraniu” wartości z tych wcieleń do aktualnego życia. Niestety, omówienie procedury takiej pracy wykracza poza popularyzatorski charkater tego blogu. Ale może to dobry temat na przyszłe szkolenie dla osób "widzących".

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze