Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Subiektywne poglądy autora czyli BLOG

Kiedy zajrzymy do poważnych szkoleń amerykańskich uczących tzw. coaching biznesowego, zauważymy, że coraz częściej są w tym elementy dotyczące de facto aspektu duchowego/energetycznego. To już nie są te same szkolenia, programy i usługi, które były wiele lat temu.

Dlaczego? Bo tam zauważony to, czego w Polsce ludzie tej profesji jeszcze nie widzą – ŻE JESTEŚMY RÓŻNI.

I różnica zaczyna się już na poziomie duszy i jest to coś, co determinują całą resztę. I albo weźmiemy pod uwagę pewne cechy charakterystyczne człowieka wynikające z tego poziomu, albo będziemy wszystkich traktować jednakowo i jednocześnie nieskutecznie.

I jak czytam podejście większości coachów lokalnych, to cały czas powtarzają te same wzorce postępowania wynikające wyłącznie z brania pod uwagę poziomu emocji i umysłu.

Zatem musisz mieć cele, musisz przezwyciężać opory, które stoją ci na drodze, musisz mieć stronę www, musisz mieć facebooka, musisz korzystać ze spotkać motywacyjnych, musisz uczestniczyć w szkoleniach innych autorytetów …..

Ktoś odniósł sukces. Sprzedaje szkolenie w czasie którego mówi, co trzeba zrobić, aby odnieść sukces, tak jak on/ona. Podaje kroki, działania, plany, akcje. Kupujesz to? Przecież jego/jej ścieżka manifestowania dobrobytu i sukcesu może być zupełnie inna od Twojej ! Zatem podejście kopiowania działań innych osób, jest porażką. No chyba, że tak się złoży, że Wasze ścieżki manifestowania się podobne. Ale jesteś tego świadomy czy liczysz na szczęście?

Dusza wcielając się, stworzyła pewnego rodzaju szablon manifestowania w fizyczności. Proszę mi wskazać, który coach biznesowy w Polsce odkrywa przed klientem jego/jej szablon manifestowania duszy i na jego podstawie tworzą całą strategię działania? Przecież wszyscy działają według tych samych, utartych schematów traktując nas wszystkich jako identycznych. Mówią – „jak zrobisz tak a nie inaczej”, to odniesiesz sukces. Być może jeszcze 20 lat temu sytuacja wyglądała trochę inaczej. Teraz wszystko zmienia się w szaleńczym tempie i zaczyna dominować ośrodek serca u ludzi. Zaczyna dominować autentyczność i unikalność. Zaczyna dominować energia i wzorce duszy. Czyli to, kim tak naprawdę jesteśmy. Wciśnięcie nam, że jesteśmy umysłem i emocjami jest po prostu oszustwem.

Zatem, to od szablonu manifestowania duszy zależy jakie typ klienta będzie dla nas „dedykowany”. To od szablonu manifestowania duszy zależy, jakie metody promocji, zdobywania klientów i sprzedaży będą dla nas najlepsze. Dla niektórych działania na FB będą bardzo skuteczna, dla innych będą stratą czasu i nie warto nawet w to wchodzić. Jakiego typu produkty tworzymy? Pewne wskazówki są na poziomie duszy. Czy definiowanie celów będzie dla nas zbawienne czy będzie zabijać naszą przedsiębiorczość? To jest zapisane we wzorcu manifestowania duszy.

W jakim stopniu w danym momencie osoba realizuje swój własny wzorzec manifestowania? Jak słabo, to znak, że są blokady. Gdzie? Na poziomie umysłu i emocji? Żart. Wszystko jest zapisane w energetyce własne lub odziedziczonej.

Czy te informacje są potrzebne, aby pomóc klientowi w jego rozwoju? Są po prostu konieczne. Czy takie informacje uzyskacie Państwo od waszego coacha? Oby tak. Inaczej, natychmiast poszukajcie innego. Coaching biznesowy to coaching duchowy. I będzie się nim stawał coraz mocniej.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze