Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Subiektywne poglądy autora czyli BLOG

W literaturze ezoterycznej i w czasie zabiegów uzdrawiania i oczyszczania duchowego bardzo często pada słowo „aura”. Bywa tak, że czysta aura utożsamiana jest z całkowitą czystością duchową. Kiedy chcielibyśmy być precyzyjni, to wcale tak nie jest, ale bez wątpienia, aura jest pojęciem ważnym. Wystarczy wspomnieć, że ponad połowa zapytań kierowanych do mnie dotyczy właśnie sprawdzenia i oczyszczenia aury. Tymczasem, jest jeszcze jedno pole generowane przez człowieka, na które nie zwraca się specjalnie uwagi. Literatura to pomija, uważając pewnie za „mało duchowe”. Ale okazuje się, że to drugie pole może być kluczowe dla naszego zdrowia, dobrego samopoczucia i szczęśliwego życia. To drugie pole nazywa się polem elektromagnetycznym.

Różnica pomiędzy polem aurycznym a polem elektromagnetycznym jest bardzo wyraźna. Aura jest polem wytwarzanym przede wszystkim przez czakry. Ale nie można się tutaj ograniczać do podstawowych 7 czakr ulokowanych na poziomie ciała fizycznego. To duże zawężenie, bo aura jest polem wytwarzanym także przez wyższe czakry i to tam coraz częściej dochodzi do poważnych kłopotów energetycznych. Ale dzisiaj nie będę poruszał tematu czakr 8+. Klasyczne podejście do tematu aury jest tak szeroko opisywany w literaturze, że teraz go zupełnie pominę. Osoby zainteresowane odsyłam do naprawdę bogatej literatury na ten temat.

Z kolei pole elektromagnetyczne jest wytwarzane przez nasze gruczoły i narządy. Zatem pole to jest wynikiem pracy naszego organizmu na poziomie fizycznym. Są narządy, które mają decydujący wpływ na wartość tego pola (można je zmierzyć np. radiestezyjnie). Podstawowe znaczenie mają serce i mózg. A zwłaszcza to pierwsze staje się organem decydującym o całościowym polu EMF (elektromagnetycznym) generowanym przez człowieka.

Pole EMF generowane przez nasze serca służy dwóm podstawowym celom:

  1. ochrony umysłu i ciała przed szkodliwymi, inwazyjnymi energiami (innych ludzi, środowiska itd.)
  2. Zapewnieniu znacznie większej mocy manifestowaniu naszych celów

Podobnie dzieje się na poziomie całej planet. Pola generowane przez jądro (i w mniejszym stopniu przez inne elementy) Ziemi tworzą ochronną powłokę wokół planety zwaną magnetosferą. Razem z ziemską atmosferą, pole to ochrania planetę przed bardzo szkodliwym promieniowaniem kosmicznym. Bez tej ochrony, całe życie na Ziemi zostałoby zniszczone.

 Taką samą rolę odgrywają pola elektromagnetyczne generowane przez gruczoły i narządy człowieka. Ochraniają ciało człowieka, tak jak atmosfera i magnetosfera ochraniają całą planetę. Zatem, kiedy nasze pole elektromagnetyczne nie jest w najlepszej kondycji, a zwłaszcza to generowane przez serce, ciało i umysł tracą ochronę przed różnymi szkodliwymi wpływami. Powoduje to, że stajemy się bardzo podatni na różne choroby, negatywne energie duchowe i energie środowiska, które w mniejszym lub większym stopniu zmniejszają poziom energii życiowej. Dodatkowo powodują różne stany bólowe, osłabiają zdrowie fizyczne, a nawet mają negatywny wpływ na pozostałe elementy życia wliczając w to relacje z innymi ludźmi i finanse. 

Utrzymywanie pola elektromagnetycznego w najwyższej formie jest zatem bardzo ważnym czynnikiem w zapewnieniu dobrego funkcjonowania ciała fizycznego, emocjonalnego i mentalnego.

Typowe zabiegi oczyszczania energetycznego na ogół nie koncentrują się na pracy nad polem elektromagnetycznym. Można mieć czystą aurę i bardzo niski poziom pola elektromagnetycznego (EMF). Są osoby, które mówią, że bardzo dbają o swoją aurę, że ją czyszczą, a cały czas czują się po prostu źle. Ciągłe stany zmęczenia czy wręcz wyczerpania, kiepski nastrój, brak manifestacji zakładanych celów itp.

Poniżej jest historia mojej znajomej, która od ponad 30 lat zajmuje się uzdrawianiem duchowym i oczyszczaniem energetycznym.

Po prawie dwóch latach doświadczania chronicznego zmęczenia i ciągłego bólu w różnych częściach mego ciała z jednoczesnymi kłopotami praktycznie we wszystkich aspektach mego życia, okazało się, że pierwotną przyczyną wszystkich tych rzeczy był bardzo niski poziom pola elektromagnetycznego. Do tej pory próbowałam różnych metod poprawy swego życia. Korzystałam z wielu terapii duchowych, ale nigdy nie pomyślałam o polu EMF. Poprawy nie było żadnej lub była bardzo krótkotrwała. Kiedy sprawdziłam wartość mego pola, okazało się, że wynosi tylko ok. 5% wartości optymalnej..
W ciągu kilku miesięcy, dzięki działaniom zmierzającym do podniesienia wartości mego pola elektromagnetycznego, moje życie uległo całkowitej zmianie. Przy okazji okazało się, że podwyższenie tego parametru znacząco wpłynęło na poziom manifestacji dobrobytu w moim życiu i moja firma, która była bliska bankructwa, odzyskała swoją płynność finansową.

 Poniższe oznaki mogą wskazywać na obniżoną wartość pola elektromagnetycznego:

•    Trudności w uzyskaniu zmian na lepsze mimo dużego nakładu pracy w tym kierunku

•    Brak pozytywnych „synchroniczności” w życiu

•    Brak entuzjazmu

•    Trudności w utrzymaniu pozytywnego nastawiania do pracy lub ogólnie - życia

•    Brak energii

•    Kłopoty ze snem

•    Śpimy wiele godzin, ale i tak budzimy się zmęczeni

•    Poczucie przytłoczenia

•    Łatwe wpadanie w uczucie złości

•    Chroniczna obawa i lęk o pieniądze, zdrowie itp.

•    Inne, trudne do zidentyfikowania lęki i obawy

•    Problemy ze zdrowiem i przeciągający się proces zdrowienia

•    Budzenie się z bólem w różnych miejscach ciała

•    Mało efektywny proces myślenia i podejmowania decyzji

•    Trudności z koncentracją

•    Problemy z oczami

•    Depresja

•    Uczucie wątpliwości w siebie, swoje poczucie wartości i sens całego życia

•    Niestabilne stany emocjonalne

•    Poczucie bezsilności i bezradności

•    Łatwość łapania różnych infekcji

•    Wzrost symptomów alergicznych

Nie ma jednej skutecznej strategii przywrócenia optymalnej wartości pola elektromagnetycznego. Trzeba tutaj rozpatrywać każdy przypadek indywidualnie. Wiedza z zakresu uzdrawiania duchowego może być pomocna, ale na ogół niewystarczająca. Bardzo często potrzebna jest mieszanka różnych technik oczyszczania i technik podnoszenia specyficznych wibracji/ energii, które potem są  „wtłaczane” czy to w system energetyczny osoby, czy też inne miejsca.  Powody obniżonego poziomu pola EMF, mogą być nie tylko w systemie danej osoby, ale praktycznie zawsze trzeba szukać i pracować zarówno z elementami środowiska, jak i świadomości grupowej/zbiorowej.

Problemem nie jest podniesienie wartości pole EMF, ale jego utrzymanie. Praktyka pokazuje, że na ogół przebiega to falowo i czasami dopiero po kilku miesiącach następuje względna stabilizacja. Dlatego pracę nad swoim polem należy traktować, nie jak jeden zabieg, ale jako cały proces wymagający określonej strategii działania.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze