Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Subiektywne poglądy autora czyli BLOG

Zapewne każdy słyszał o pojęciu „podłączeń energetycznych”. Nie wiem jednak, czy zdajemy sobie sprawę ze skali tego problemu energetycznego. W niektórych metodach oczyszczania mówi się wyłącznie o podłączeniach między czakrami. I mimo, że te podłączenia do czakr głównych (1-7) są bardzo ważne i silne w swoich skutkach, to jednak mechanizm podłączeń wykracza poza obszar czakr. Mogą bowiem one wystąpić w formie podłączeń do dodatkowych czakr, meridianów, gruczołów i narządów lub po prostu dochodzić do innych obszarów naszego ciała fizycznego i obszaru aury. Dzisiaj skupimy się na podłączeniach między podstawowymi czakrami, co uważam za jeden z najbardziej toksycznych i destrukcyjnych mechanizmów wymiany energetycznej między ludźmi.

Podłączenia między 2 osobami mogą mieć charakter dwustronny lub jednostronny. Dwustronny na ogół pokazuje, że mamy do czynienia z sytuacją karmiczną. Jakieś niezbalansowane energie z poprzednich wcieleń między tymi osobami prowadzą do takiego dwustronnego połączenia (inicjatywa podłączenia wypływy od 2 osób). Podłączenia jednostronne mogą mieć różne przyczyny. Typowe podłączenia wampiryczne mają taki charakter. Osoby z silnymi zapisami ofiary też dążą do podłączania się do innych ludzi. Z drugiej strony, osoby do których inni się podłączają, gdzieś na poziomie podświadomości wyrażają na to zgodę. Nic nie odbywa się z pominięciem wolnej woli. Każda forma podłączenia po każdej stronie ma swoje przyczyny i tylko oczyszczenie przyczyn daje trwały efekt w postaci usunięcia podłączenia. Często opisywane w literaturze zabiegi przecinania podłączeń/sznurów daję efekt co najwyższej krótkotrwały. Najczęściej żaden.

Podłączenia między dwoma osobami skutkują dwoma podstawowymi problemami:

 1. Powodują, że osoby przenoszą wzorce z przeszłości (w czasie kiedy powstały te podłączenia) do teraźniejszości i cały czas na poziomie myśli, emocji a nawet zachowań, zaczynają wracać do „tamtych czasów, tamtych osób, tamtych relacji”
 2. Sprawiają, że dwie osoby połączone ze sobą, są wystawione na jednostronny lub dwustronny przepływ energii od współtowarzysza podłączenia. Możemy wtedy odbierać myśli i emocje drugiej. Ale możemy też dostawać wiele negatywnych emocji, zapisów a nawet bytów od takiej osoby. Jeżeli osoba podłączona będzie miała duże braki energetyczne, to takie podłączenie będzie skutkowało zabieraniem nam energii życiowej czyli wampiryzmem energetycznym.

Kilka przykładów, kiedy możemy podejrzewać, że mamy podłączenia z innymi osobami?

 1. Cały czas jestem przyciągany do tych samych ludzi o podobnych charakterach i sposobie zachowania, mimo, że wiem, że nie służy to mojemu dobru
 2. Czuję się kompletnie zablokowany, mimo, że z drugiej strony mam silną potrzebę przełamania tego stanu
 3. Cały czas tworzę negatywne dla mnie relacje rodzinne, biznesowe i inne
 4. Wchodzę w jakieś grupy towarzyskie, które nie służą memu dobru, ale nie mogę z nich się potem wydostać
 5. Tracę mnóstwo energii w otoczeniu danej osoby
 6. Po kontakcie z jakąś osobą, czuję się bardzo źle emocjonalnie i dopada mnie wiele negatywnych myśli
 7. Czuję, że ktoś ma nade mną kontrolę
 8. Bardzo dużo nad sobą pracuję i nie mam to żadnego pozytywnego efektu
 9. Często wracam myślami do „starych dobrych czasów” i starych znajomości. Mogą się one nawet pojawiać w snach

Jeżeli znany te sytuacje, jeżeli ktoś z naszych bliskich tak się zachowuje, to możemy być prawie pewni, że istnieją tutaj podłączenia.

Pamiętajmy, że myśli i emocje, które mamy w sobie tworzą naszą rzeczywistość. Jeżeli mamy podłączenia z innymi osobami, to energie tych osób (oraz innych osób, które z kolei mają z nimi podłączenia) bezpośrednio wpływają do naszego systemu. Zatem, nasze życie definiowane jest przez mieszankę własnych i obcych energii. Niejednokrotnie widziałem przypadki, że osoba po podłączeniu z alkoholikiem zaczęła sama pić. Wiele razy oczyszczałem przypadki w których bardzo dobrze prosperujący biznes zaczął nagle się walić, kiedy właściciel miał podłączenie z osobą z wieloma energiami i traumami bankructwa i problemów finansowych. Wiele kobiet nie mogło ułożyć sobie życia z nowym partnerem, bo cały czas (mimo fizycznego rozstania) pozostały podłączenia z byłym mężem/partnerem.

To naprawdę bardzo częste zjawisko i nie wolno go lekceważyć. Często szukamy przyczyn naszych ciągłych niepowodzeń np. w klątwach, a okazuje się, że rozwiązaniem jest oczyszczenie podłączeń.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze