Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Subiektywne poglądy autora czyli BLOG

Przeglądając od czasu do czasu różne fora ezoteryczne cały czas napotykam jeden temat, który cieszy się wielkim zainteresowaniem odwiedzających, zwłaszcza płci pięknej. Myślę o tematach dotyczących różnych uroków. Pytania odwiedzających cały czas dotyczą tego samego – jak rzucić urok, kto jest w tym najlepszy, ile trzeba czekać na efekt, sprawdzone sposoby itp. Odpowiedzi „fachowców” są różne, ale prawie zawsze zapewniały zdesperowane kobiety (zdecydowana większość na tych forach zainteresowana urokami to kobiety) o wielkiej skuteczności takich działań, o spełnieniu swoich marzeń, o pełnym bezpieczeństwie tego typu rytuałów.

Innymi słowy – tylko rzucać uroki ! Ostatnio w jednym miejscu znalazłem po raz pierwszy wątek, w którym osoba oferująca tego typu usługi napisała wprost, że stosuje negatywne praktyki duchowe aby „przyciągnąć” tego jedynego. W uproszczeniu możemy to nazwać „czarną magią”. Myślałem, że w końcu następuje otrzeźwienie społeczeństwa a tu….okazało się, że zainteresowanie wcale nie jest mniejsze. Hasło „czarna magia” nikogo nie odstraszyło i nie dało do myślenia. Dramat !

Kilka moich luźnych myśli na temat uroków i innych, tego typu praktyk:

  1. Każde działanie wymierzone w naruszenie wolnej woli drugiej osoby jest negatywną praktyką duchową tworzącą silne obciążenia karmiczne. Jeżeli ktoś mówi, że jest inaczej, po prostu Was okłamuje.
  2. Wiele silnych emocji związanych z potrzebą „posiadania” drugiego człowieka bez względu na koszty (nie tylko karmiczne) obejmuje tych ludzi, których „ciągną” do siebie bardzo mocne układy karmiczne. Powiedzmy szczerze – negatywne układy karmiczne, mające swoje korzenie w nieszczęśliwych wspólnych poprzednich wcieleniach. Karma ta w tym wcieleniu chce być rozwiązana i jedynym sposobem, jest zbliżenie i przyciągnięcie ludzi do siebie za pomocą bardzo mocnych energii emocjonalnych. Rodzi się pytanie, co będzie potem? Potem pierwotne oczarowanie mija i zaczyna się praca karmiczne. Jeżeli jedynym spoiwem takiej pary jest karma, związek będzie bardzo trudny. Jeżeli jest jeszcze coś, wspólny wysiłek pracy nad karmą, może dać pozytywne efekty. Problem polega na tym, że w początkowym okresie zauroczenie i przyciąganie karmiczne jest na tyle silne, że nie wiemy, czy jest coś ponad karmę. Wydaje nam się, że jest wielka miłość. Najczęściej po jakimś okresie, okazuje się, że tylko nam się tak wydawało….
  3. I jeszcze jedna kwestia – kiedy czuję i mówię „JA go chcę”, to często nie zdajemy sobie z tego sprawy, że to „JA” wcale nie musi być moim prawdziwe „JA”. Jakże często spotykam osoby, które zupełnie zeszły ze swojej ścieżki życiowej (duchowej) i są w jakiś stopniu sterowane poprzez różne obce energie albo siedzące w aurach albo doczepione do aury. Nie są wtedy w stanie rozpoznać, czy ten wewnętrzny głos wzywający do danych działań jest naszym prawdziwym głosem czy też to negatywne energie nami manipulują i pchają nas w słusznym dla NICH kierunku.