Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Subiektywne poglądy autora czyli BLOG

Osoby, które pracują wahadełkami używają często arkusza/tablicy -10…+10 (z 0 pośrodku). Generalnie, kiedy pytamy o wpływ „czegoś” i pokazywana jest wartość dodatnia, oznacza to korzystną sytuację. Kiedy jednak pokazuje się wartość ujemna, to interpretujemy ją jako wpływ negatywny. Weźmy jednak pod uwagę dwa przypadki, kiedy pokazywana jest wartość ujemna:

 

  1. Zadajemy przykładowe pytanie – „jak czysty jest energetycznie mój układ krążenia?” i kiedy zostanie pokazana wartość ujemna, wiemy, że coś jest z tym układem nie w porządku. Wskazanie pokazuje problem nad którym należałoby się „pochylić” i próbować jakoś sobie pomóc.
  2. Zadajemy kolejne pytanie – „jaka jest teraz dla mnie korzyść wzięcia udziału w szkoleniu z usuwania klątw?”. Pokazywana jest wartość ujemna. Co to oznacza? Ewidentnie, że to szkolenie nie jest dla mnie teraz dobre. Czy to jednak oznacza, że „nie jest dobre”, bo wszystko wiem i byłoby ono dla mnie bezwartościowe? Otóż, niekoniecznie. Szkolenie może być np. zbyt trudne dla mnie i niewiele z niego wyniosę, bo np. oferowane techniki będą dla mnie niewykonalne w danym momencie. Innymi słowy – szkolenie może być zbyt zaawansowane na moje aktualne umiejętności i dlatego korzyść z uczestnictwa została pokazana jako „minus”. I nie jest ważne, że moje ego pcha mnie w tym kierunku. Wyższe Ja wyraźnie pokazało, że w danym momencie, to nie jest szkolenie dla mnie. Kogo posłucham, to już zupełnie inna kwestia. Nawet jak posłucham umysłu ego, to i tak niewiele z tego szkolenia będę mieć pożytku.