Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Subiektywne poglądy autora czyli BLOG

W wielu pytaniach od Państwa, często pojawia się ten sam problem – jak się chronić przed negatywnymi energiami?

Na początek, wyjaśnienie energetyczne. Każdy z nas ma wolną wolę, co de facto oznacza, że my i tylko my decydujemy o swoim życiu, o tym, czego doświadczamy, co nas spotyka, kogo spotykamy itd. I w końcu, to czy będziemy mieli podłączenia czy byty w aurze, także zależy tylko od nas.

Nikt i nic nie jest w stanie nam zrobić złego, jeżeli na to nie pozwolimy. Zatem – jeżeli w naszym systemie pojawiają się jakiekolwiek negatywne energie np. od innych ludzi, to oznacza tyle, że MY POZWOLILIŚMY TYM OSOBOM na takie działanie. Oczywiście, nikt świadomie tego nie zrobi. Ale prawdą jest także, że naszym komputerem sterującym jest głównie podświadomość. I jeżeli spotykają nas negatywne doświadczenia, to najczęściej oznacza, że nasza podświadomość ma wpisane jakieś reguły i informacje, które na to pozwalają.

Zatem problem nie jest w innym człowieku, ale zawsze w nas. I jeżeli chcemy to zmieniać, to też musimy tego dokonać w nas.

Jeżeli usuniemy wszystkie zapisy, które pozwalają na przyciąganie negatywnych doświadczeń, podłączeń, bytów itd., to będziemy od nich wolni. Możemy pójść w najbardziej toksyczne miejsca i środowiska i nic do nas się nie doczepi. Oczywiście, łatwo to powiedzieć teoretycznie, bo znalezienie 100% takich zapisów wcale nie jest łatwe. Może nawet niemożliwe. Ale to jedyna trwała droga pozbywania się podatności na negatywne wpływy otoczenia.

Druga rzecz, to stosowanie osłon. Po tym jednak, co napisałem powyżej, to bardziej potrzebujemy osłony przed własnymi zapisaniem niż drugim człowiekiem. I powiem szczerze, że żadna osłona nie jest tak skuteczna, jak brak własnych zapisów. Ale można otaczać się białym światłem czy prosić swoich przewodników lub aniołów o pomoc i ochronę. W lżejszych sytuacjach będzie to pomocne, ale będę szczery – przy silniejszych i naprawdę groźnych atakach, chyba niewiele pomoże.

Ja codziennie pracuję z osobami, które są mniej lub bardziej zanieczyszczone energetycznie. Jestem zatem znacznie bardziej niż inny narażony na wpływy energii innych ludzi. Ale ja nie stosuję żadnych osłon lub innych sztucznych metod ochrony. Po prostu sprawdzam swój system energetyczny i na bieżąco podejmuję działania w kierunku eliminacji różnych "przyciągających zapisów".

Pamiętajmy też, że wszystko działa na zasadzie rezonansu – podobne przyciąga podobne. Zatem nasze myśli i emocje będą ściągać do nas identyczne energie i wibracje z zewnątrz. Trzeba zatem wziąć większą odpowiedzialność za to, co się w nas dzieje. Samoświadomość bycia aktywnym kreatorem swego życia jest tutaj bardzo ważna.

Kolejną, naturalną ochroną człowieka jest pole elektromagnetyczne generowane przez nasze ciało. Niestety, pole to z powodu rozwoju technologii (różne promieniowania) i innych czynników, staje się coraz słabsze. Ponad 90% osób, u których sprawdzałem poziom pola elektromagnetycznego w ostatnim czasie, miało tą wartość zaniżoną 5-6 razy w stosunku do wartości optymalnej.