Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Subiektywne poglądy autora czyli BLOG

Każda myśl w naszej głowie, każde działanie, które podejmujemy, mają bezpośrednie lub pośrednie przełożenie na łańcuch przyczyny i skutku.

Życie, które mamy tu i teraz jest wynikiem milionów naszych przeszłych własnych wyborów opartych o wolną wolę.

Pieniądze na koncie, związek lub jego brak to też wynik naszych poprzednich wyborów.

Spójrz na swoje życie teraz. Każdy aspekt jest wynikiem wyłącznie Twoich wyborów. Żadnych innych ludzi i uwarunkowań. Twoich wyborów. Wszystkie były oparte o wolną wolę.

Nie ma czegoś takiego, jak PRZYPADEK.

Wszystko działa zgodnie w uniwersalnym prawem przyczyny i skutku:

Każda przyczyna ma swój efekt.

Każdy efekt (rezultat) ma swoją przyczynę.

Nic nie działa poza tym prawem.


Kiedy dzisiaj dokonuję takich, a nie innych wyborów, muszę zdawać sobie sprawę, że wynik i konsekwencje tych wyborów zobaczę w moim życiu.

Jeżeli dokonam wyborów niezgodnych z Boskim Porządkiem, będę tworzył karmę i imprinty karmiczne. To wszystko moje wybory oparte o wolną wolę. Jeżeli moje życie będzie wtedy trudniejsze, to nie wynik kary od Boga, tylko moich wyborów.

Jaki będzie wynik dzisiaj podejmowanych wyborów? Czy będą zgodne z moimi oczekiwaniami?

Jak tak, to będę pewien, że dokonałem ich zgodnie z moim najwyższym dobrem i zamanifestowałem to, co najbardziej chciałem.

Jak rezultat będzie porażką, to znaczy, że wybory, które dokonałem, nie były najlepsze.

Co mogę zrobić? Mogę wynieść z tego lekcję i zmienić swoje wybory i związane z nimi działania. Albo mogę dalej się upierać, że to ja mam rację, a to, co się stało, to tylko wynik „przypadku”, złych ludzi, środowiska itd. I dalej mogę podejmować takie same wybory. Wtedy nie dość, że będę tworzył coraz mocniejsze pętle karmiczne, to jeszcze będę musiał szukać coraz to nowych wymówek i usprawiedliwień, dlaczego tak się stało.