Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Subiektywne poglądy autora czyli BLOG

Rozmawiałem wczoraj ze znajomym z dawnych lat, kiedy oboje zaczynaliśmy przygodę z metodą SRT. Długo nie mieliśmy kontaktu, więc wymieniliśmy się informacjami, co teraz robimy. Okazało się, że oboje zrezygnowaliśmy z SRT, ale poszliśmy w zupełnie innym kierunku.

Opowiadał mi, że pracuje z aniołami. Mówił, że musi to być bardzo czyste połączenie, bo widzi, że taka metoda uzdrawiania jest skuteczna. A skoro są pozytywne efekty, to wszystko jest ok i energia pochodzi od czystych energii czyli Źródła.

Okazało się jednak, że zadzwonił do mnie, ponieważ nie mógł sobie poradzić z obszarem związków. Totalna porażka. Każda próba wejścia w nowy związek zakończona fiaskiem. Nic nie pomagało. Energia aniołów w tym przypadku kompletnie nie była skuteczna.

Kiedy w sumie razem zaczęliśmy sprawdzać kilka rzeczy, okazało się, że znajomy miał połączenie z bytem, który przedstawiał się jako anioł. Byt go kiedyś nieźle zmanipulował, bo dał mu przysłowiową marchewkę i znajomy ją po prostu „łykną”. Zawarł z tym bytem kontrakt.  Czysty biznes. Byt pomagał w uzdrawianiu, bo rzeczywiście pracuje na zupełnie innych poziomach energetycznych. Ale nie była to bezinteresowna pomoc. Znajomy nie zdawał sobie sprawy, że podpisał kontakt nie znając warunków. Blokada związków to jeden z elementów ceny, którą płacił. Była jeszcze inna, dotycząca samej duszy o której tutaj nie chciałbym pisać, bo wiele osób mogłoby się po prostu przestraszyć.

Niestety, żyjemy w rzeczywistości, w której różne energie zaczynają na nas wpływać. Nierzadko, to energie z innych wymiarów i poziomów świadomości. Niejednokrotnie będziemy kuszeni marchewką. Niektórzy może już podpisali kontrakty nie znając warunków.

Czy jeżeli coś działa, to oznacza automatycznie, że jest dobre, czyste i oparte o bezwarunkową miłość? Każdy jest kreatorem swego życia i za nie bierze pełną odpowiedzialność. Znam osoby, które są świadome, że pracują z bytami, ale tymczasowe korzyści finansowe okazały się być ważniejsze. Takiego dokonali wyboru. 

Komentarze   

-1 #1 farida 2015-08-19 13:04
Przerazajace dla laika... :sad:
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze