Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Opinie Klientów

Państwa opinia jest dla mnie bardzo ważna. Proszę o napisanie kilku słów o mojej pracy. Poniżej są opinie od innych Klientów:

Z pomocą Pana Mariusza udało mi się pozbyć magii, która ciążyła na mojej rodzinie. Po miesiącu od oczyszczania mogę z całą pewnością zapewnić, że to oczyszczanie to był strzał w dziesiątkę. Powoli wszystko zaczyna nam się układać i prostować. Zawszę będę do Pana wracać. Dziękuję i polecam
 
Opublikowane przez:: Barbara Szlachcic
Z usług Pana Mariusza skorzystałam dokładnie dzisiaj. Miałam bardzo konkretny problem. W mojej aurze była dusza zmarłego półtora roku temu mężczyzny, bardzo aktywne podczepienie, dawał o sobie znać 24 godz. na dobę, nawet rozmawiał ze mną. Gdy takie dusze zostają oczyszczone i odprowadzone to od razu się to uczuje. Gorąco polecam Pana Mariusza, jest bardzo efektywny, potrafi to robić. Dusza odeszła. Dziękuję bardzo.
 
Opublikowane przez:: Izabela Margańska
Była bardzo toksycznie podłączona do narzeczonej mego syna. Odczuwałem w jej obecności po prostu złość, agresję i nienawiść. Okazało się, że były podłączenia i sprawy karmiczne między nami. To niewiarygodne, ale w ciągu kilku godzin to wszystko minęło. Nie czuję żadnej negatywności do niej po oczyszczaniu. Bardzo dziękuję i polecam innym.
 
Opublikowane przez:: Dorota Cz.
Myślę, że nie przesadzam i uważam, że jest to osoba, która najlepiej w Polsce radzi sobie z usuwaniem czarnej magii i skutków klątw. Nikt do tej pory nie miał takiego wglądu i oczywiście problemy pozostały. Dopiero teraz po sesji oczyszczania czarnej magii czuję się po prostu o niebo lepiej i widzę świat w kolorowych barwach. Polecam z czystym sercem.
 
Opublikowane przez:: Agata Guzik
Od roku czasu zmagałem się z uczuciem bardzo intensywnego chłodu w mojej prawej ręce. To było wręcz uczucie jakbym miał rękę w lodzie. Miałem zrobione wszystkie badania medyczne i przepływ krwi i inne zlecone badania było dobre. Przez 3 miesiące miałem sesje reiki. Nic nie pomogło. Dopiero P. Mariusz zdziałał cuda. Wstrzymywałem się z opinią przez 2 tygodnie ale już teraz mogę powiedzieć, że jedna sesja oczyszczania karmicznego uzdrowiła mój problem całkowicie. Ręka jest gorąca. Dla mnie to niesamowite wrażenie. Bardzo dziękuję.
 
Opublikowane przez:: Janusz Wysocki
O panu Mariuszu dowiedziałem się dzięki znajomym.Z powodu stresów oraz ciężkich sytuacji życiowych wpadłem w apatię oraz brak woli działania. Po zabiegu mogę normalnie funkcjonować pomimo problemów oraz mam siłę do pdejmowania decyzji.Pan Mariusz jest osobą niezwykle rzetelną oraz uczciwą rozumiejąca swoich klientów.Polecam.
 
Opublikowane przez:: Maciek
Pan Mariusz pomaga mi skutecznie od kilku miesięcy w wielu trudnych sprawach życiowych. Przede wszystkim pomógł skutecznie rozwiązać problemy zawodowo-finansowe, kiedy mój biznes chylił się ku upadkowi. Pomógł także w sprawach zdrowotnych osób mi bliskich. Z głębokim przekonaniem mogę polecić usługi Pan Mariusza, w tym także jego wspaniałe szkolenia. Po wielu latach uczęszczania na różne kursy i seminaria w zakresie rozwoju osobistego i duchowego i po wielu różnych doświadczeniach, wreszcie czuję, że jestem w "dobrych rękach". Pan Mariusz potrafi doskonale tłumaczyć, a osoby uczestniczące w szkoleniach, nawet te "najbardziej początkujące", nie czują się w żaden sposób oceniane. Miło się przyswaja wiedzę w takich warunkach.
 
Opublikowane przez:: Anna Bryńska
Pragnę podzielić się informacjami związanymi z moimi odczuciami po sesji czyszczenia z "pieczęci".
- niewątpliwy wzrost energii i szybsza regeneracja organizmu
- poprawa koncentracji i pamięci
- większe panowanie nad emocjami i mozliwość "wybierania" stanow emocjonalnych / umyslu w które chce wchodzić
- wytworzenie się "własnej wewnętrznej przestrzeni" na skutek czego potrafie wyczuc / wylapac w ktorym momencie wchodze w interakcje z mysloksztaltami innych ludzi.
- transformujące sny

W końcu czuję, że po ruszyłem z miejsca :) Dziękuję !
 
Opublikowane przez:: Grzegorz
Polecam wszystkim szkolenia które przeprowadza Mariusz Kozłowski. Są prowadzone w sposób bardzo interesujący i konkretny. Te szkolenia są najlepsze w jakich do tej pory uczestniczyłam. Jeżeli ktoś wstępuje na ścieżkę duchową i chce się rozwijać to uczestnicząc w tych warsztatach zdobędzie duża wiedzę. Szkolenia są prowadzone on-line co jest bardzo wygodne.
 
Opublikowane przez:: Iwona Ż.
Jeśli jesteś wystarczająco zdeterminowany i otwarty na pomoc, Pan Mariusz może zdziałać cuda.... Dosłownie CUDA !
To co zrobił dla mojego syna, jest dla całej naszej rodziny cudem. Doświadczam tej zmiany codziennie i modlę się, żeby nic się nie zmieniło, bo po kilku latach walki, w końcu ktoś był w stanie naprawdę nam pomóc ! Jestem ogromnie wdzięczna za Pana pomoc. Dozgonnie i na wieki !
To co pan zrobił jest darem, za który dziękuję codziennie.
Szczerze polecam Pana Mariusza każdemu, kto chce zmienić swoje życie i zacząć nim się cieszyć.
Nasz przypadek nie jet typowy i wymagał wiele pracy, ale Pan Mariusz pomógł mi w wielu kwestiach, nie tylko związanych z synkiem i za każdym razem jego pomoc jest skuteczna i przynosi wymierne rezultaty.
Jeszcze raz serdecznie dziękuje za wszystko !
 
Opublikowane przez:: Sylwia

<< Początek Poprzednia 1 2 Następna Koniec>>

Page 1 of 2


Proszę o wystawienie opinii
*pola są obowiązkowe.
Imię:*
Adres email (nie będzie widoczny w opublikowanej opinii):*
Kod antyspamowski:
Proszę wprowadzić kod:*
Proszę napisać swoją opinię poniżej:*