Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Opinie Klientów

Państwa opinia jest dla mnie bardzo ważna. Proszę o napisanie kilku słów o mojej pracy. Poniżej są opinie od innych Klientów:

Pan Mariusz Kozłowski to najbardziej kompetentna i uczciwa osoba w tych sprawach jaką udało mi się znaleźć wśród wielu. Polecam go z pełną świadomością, odpowiedzialnością i czystością serca, że jest to ta właściwa i przemiła osoba. Pan Mariusz pomógł mi wielokrotnie w sprawach osobistych i biznesowych. Sprawy którymi zajął się z należytą rzetelnością nękały moją rodzinę i firmę od wielu lat teraz nie ma po nich śladu oczywiście profilaktycznie sprawdzamy co jakiś czas wszystko dla zasady i wewnętrznego spokoju. Jeszcze raz napiszę polecam Pana Mariusza i na pewno skorzystam jeszcze wiele razy z jego usług.
 
Opublikowane przez:: Tomasz Kaźmierczyk / Paranormal.PL
Miałam okazje korzystać z usług Pana Mariusza wielokrotnie i za każdym razem zarówno diagnoza jak i późniejsze środki zaradcze czyli usługi były trafne i skuteczne. Dzięki współpracy z Panem Mariuszem wielokrotnie zarówno moje samopoczucie jak i czystość energetyczna wzrastały i ulga w trudnych momentach była natychmiastowa. Ze względu na dosyć trudny charakter pracy i narażenie na bardzo negatywnych ludzi i ich choroby, energie, czasami potrzebowałam natychmiastowego wsparcia i Mariusz prawie zawsze je dawał gdy tylko było to możliwe. Bez wątpienia mogę powiedzieć, ze osoby o tak wysokiej etyce oraz celności diagnozy spotyka się bardzo rzadko. Pomimo, ze charakter usług świadczonych przez Pana Mariusza jest niewidzialny dla większości osób, co często powoduje niedowierzanie, jego praca z moimi przyczynami trudności była monitorowana przez osoby o równie wysokim poziomie rozwoju lecz niezależnych i zawsze była oceniania najwyższa możliwa ocena jeśli można to tak ując. Z wielkim uznaniem polecam
 
Opublikowane przez:: Emilia Zimnak
Genialnie te slowa cisną mi się na usta kiedy chce ocenic pracę Pana Mariusza . Szybko precyzyjnie i dokładnie przy tym mega profesjonalnie jestem zachwycona . Polecam
 
Opublikowane przez:: Kinga Kaczmarczyk
Po oczyszczeniu aury przez p. Mariusza, poczułam natychmiastową, ogromną ulgę, czyli już następnego dnia. Byłam pod wielkim wrażeniem, zwłaszcza, że powoli zaczął mi się również zmieniać sposób patrzenia na życie. Zniknął gdzieś przytłaczający mnie ciężar, oraz smutne, depresyjne myśli. Dziękuję :)
 
Opublikowane przez:: Bogumiła Hildebrandt
Mariusza poznałam kilka lat temu gdy borykałam się z depresją. Nikt nie potrafił mi pomóc. Nie chciałam brać psychotropów więc próbowałam innych metod. Wcześniej miałam kontakt z innymi osobami, które nie potrafiły mi pomóc. Dzięki Mariuszowi stał się cud bo nie można inaczej tego nazwać. Wreszcie zaczęłam spać zdrowym, spokojnym snem, odeszły lęki, napady paniki. Już nigdy choroba nie wróciła. Mariusz uzdrowił moje relacje z mężem. Zmienił jego i mnie. Zaczęliśmy normalnie rozmawiać. Polubiliśmy się na nowo:).
Lubimy przebywać w swoim towarzystwie. Jest ciepło, serdecznie tak jak powinno być po 30 latach małżeństwa. Kontakty z Mariuszem są dla mnie bardzo cenne. Ma w sobie ogromną mądrość i życzliwość. Dużo się od niego nauczyłam i jestem za to bardzo wdzięczna. Dzięki niemu mam nowe, szczęśliwe życie.
 
Opublikowane przez:: Iwona Ż.
Mogłabym długo pisać o korzyściach jakie wynikają ze współpracy jaką podjęłam z Panem Mariuszem. Pracuje on z całą moją rodziną, również z moim 5-letnim dzieckiem, które ma zdiagnozowany autyzm i liczne alergie. Dociera do bardzo głębokich przyczyn różnych zaburzeń i blokad. Odkrywa przede mną sprawy, które dla nikogo do tej pory nie były dostępne, a które w znacznym stopniu blokowały nasz rozwój i możliwości uzdrowienia siebie na każdym poziomie.

Pan Mariusz pracuje bardzo rzetelnie z zachowaniem wszelkich zasad jakie powinny obowiązywać w takiej pracy. Z dużą precyzją i dokładnością jest w stanie określić przyczyny zaburzeń i je usunąć.

Przeszliśmy przez wielu "uzdrowicieli" i "specjalistów", w tym tych najbardziej znanych w Polsce i nie tylko, to jednak nigdy dotąd nie było tak znacznej i trwałej poprawy. Moje dziecko w ciągu kilku dni zmieniło się nie do poznania. Nawiązuje kontakt, jest obecny, mówi pełnymi zdaniami, chce być samodzielny i ma większą samoświadomość. Jest radosny, pełen życia i nie umiem nawet wyrazić słowami wdzięczności jaką czuję za Pana pracę i zmiany jakie się dokonują.
Dla mnie ważne jest również to, że pracujemy z całym systemem – czyli rodziną - bo zaburzenia u mojego dziecka w dużym stopniu były powiązane z oczyszczeniem pewnych aspektów u mnie i męża.

Spotkanie z Panem Mariuszem jest jednym z bardziej znaczących momentów w moim życiu. Mam wrażenie, że w końcu odzyskuje równowagę i stabilność, a dokonujące się zmiany są naprawdę zaskakujące (pozytywnie)."

Naprawdę szczerze polecam współpracę z Panem Mariuszem każdemu kto jest gotowy i otwarty na pozytywną zmianę w swoim życiu. To jest możliwe a Pan Mariusz zdecydowanie może w tym pomóc.

Jeśli ktoś chciałby uzyskać więcej informacji, to oczywiście mogę się podzielić w prywatnej korespondencji.

Bardzo dziękuje za Pana pracę i na pewno jeszcze nie raz skorzystam !
 
Opublikowane przez:: Anna Adamska
Natychmiastowa odpowiedź na moje pytanie. Diagnoza w ciągu 2 godzin. Rewelacja. Polecam wszystkim znajomym.
 
Opublikowane przez:: Adrian Kowalik
Oczyszczałam relacje ze swoim partnerem. Poprawa jest bardzo mocno odczuwalna. Przy okazji dowiedziałam się o wielu nowych sprawach. Polecam.
 
Opublikowane przez:: Agnieszka Krukowska
Pan Mariusz jako jedyny znalazł i odprowadził istotę, która blokowała moje życie od ponad 2 lat. Poprawa była praktycznie natychmiastowa. Będę do Pana wracał z każdym problemem.
 
Opublikowane przez:: Tomasz Wdowiak

<< Początek Poprzednia 1 2 Następna Koniec>>

Page 2 of 2


Proszę o wystawienie opinii
*pola są obowiązkowe.
Imię:*
Adres email (nie będzie widoczny w opublikowanej opinii):*
Kod antyspamowski:
Proszę wprowadzić kod:*
Proszę napisać swoją opinię poniżej:*