Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Informacje firmowe

Firma ARTUVIA Mariusz Kozłowski, zarejestrowana w Brzegu ul. Brzechwy 6/3, nigdy, nikomu i pod żadnym pozorem nie przekazuje, nie sprzedaje i w żaden inny sposób nie udostępnia jakichkolwiek danych personalnych i adresowych naszych Klientów. Nie udostępniam też żadnych informacji związanych z zakresem oczyszczania, diagnozami, wykonanymi pracami.


I. Dane osobowe
W trakcie wypełnienia formularza kontaktowego lub kontaktując się z każdy inny sposób (email, telefon itd.) osoba podaje swoje dane osobowe (imię, nazwisko, data urodzenia, ewentualnie adres zamieszkania). Dane te są niezbędne do realizacji jakichkolwiek usług na rzecz każdego z Klientów.
Wszystkie dane  przechowywane są w sposób gwarantujący maksymalne bezpieczeństwo. Podane dane osobowe przetwarzane są w ramach danego zgłoszenia.
Udostępnienie danych osobowych przez Klientów przez formularz zgłoszeniowy/mail, jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych przez „ARTUVIA Mariusz Kozłowski”  zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)


II. Wyłączenie odpowiedzialności
Wszystkie informacje zamieszczane na stronach serwisu www.artuvia.pl   oraz przesyłane e-mailem mają pozytywne intencje i mają służyć w jak najlepiej pojętym interesie odbiorców. Jednakże każdorazowo to do odbiorcy należy decyzja, czy i w jakim stopniu będzie wykorzystywać otrzymywane ode mnie informacje i czy zlecić do wykonania przedstawione w ofercie usługi.
Poprzez usługi rozumie się wszystkie zabiegi oczyszczania energetycznego oraz wszystkie szkolenia oferowane przez ARTUVIĘ.
Wszystkie informacje zamieszczane przez użytkowników w komentarzach  przedstawiają wyłącznie opinie i punkt widzenia osób je zamieszczających. Nie biorę odpowiedzialności za ich treść. Zastrzegam sobie prawo edycji bądź usunięcia treści bez podania przyczyny i bez powiadomienia autora.  ARTUVIA nie gwarantuje publikacji takich wpisów oraz nie określa terminu publikacji opinii.

Zakup usługi  jest równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez ARTUVIĘ oraz że zapoznał się z niniejszym zapisem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje z tego tytułu,  to Klient będzie ponosił odpowiedzialność.


Jednocześnie zastrzegam  sobie możliwość wprowadzania zmian do niniejszego dokumentu (tj. zasad określających Politykę Prywatności). Wszystkich przeglądających zawartość serwisu www.artuvia.pl obowiązuje aktualna polityka prywatności.

×

strona w budowie

underconst 02