Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Informacje firmowe

 1. Wszystkie prace oczyszczania wykonywane są na odległość.
 2. Nie realizuję zamówień na analizy i oczyszczanie zleconych przez osoby, które nie ukończyły 18 roku życia
 3. Nie realizuję żadnych usług dla osób leczących się psychiatrycznie. Nie ma żadnych wyjątków od tej zasady.
 4. Nie wykonuję żadnych usług zleconych przez osoby obce w stosunku do osoby, której ma dotyczyć usługa. Wykonuję natomiast zlecenia dotyczące dzieci, które są zamawiane przez rodziców, czy też inne zamówienia zgłaszane przez najbliższą rodzinę.
 5. Analiza energetyczna zawiera wyłącznie informacje o parametrach energetycznych, które można zobaczyć w odpowiednim szablonie. Analiza nie zawiera natomiast rozwiniętych szczegółów związanych z poszczególnymi parametrami, ani nie ma charakteru edukacyjnego, wyjaśniającego pojęcia ezoteryczne zawarte w analizie.
 6. Nie wykonuję bezpłatnych analiz i oczyszczeń. Nie udzielam żadnych informacji dotyczących sprawdzenie, zweryfikowania, potwierdzenia, doradzenia czegokolwiek itd. Proszę zatem nie pytać, czy ktoś ma czystą aurę, czy ma czyste czakry, czy ma jakieś klątwy itd. Takie informacje można otrzymać w ramach zamówienia analizy energetycznej.
 7. Moja praca nie ma charakteru wróżebnego, zatem proszę nie zadawać jakichkolwiek pytań związanych z prognozowaniem przyszłości.


KOSZTY

 1. Koszt usługi jest zgodny z ceną podaną przy opisie każdej sesji lub jest wynikiem wykonanej analizy energetycznej.
 2. Standardowo nie udzielam konsultacji i nie zajmuję się doradztwem (szkolenia są oferowane na www.szkolauzdrawiania.pl). W bardzo uzasadnionych przypadkach, koszt każdej rozpoczętej godziny konsultacji wynosi 100 zł.
 3. Każda usługa jest wykonywana dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na moim koncie.
 4.  Obowiązują zapisy i czas oczekiwania na wykonanie usługi może również zależeć od ilości osób oczekujących. Gwarancją wykonania usługi jest wpłata należności, co jest jednoznaczne z rezerwacją wykonania usługi. Jeśli z jakiś przyczyn okaże się, że wykonanie usługi w umówionym terminie nie jest możliwe, wpłata zostanie zwrócona na konto wskazane przez klienta, lub ustalony zostanie nowy termin wykonania usługi oczyszczania, o ile klient wyrazi takie zainteresowanie.
 5. Nie przewiduje możliwości rozkładania płatności za usługę na raty


FORMY KONTAKTU
Preferowana forma kontaktu ze mną (w przypadku zgłoszeń i pytań) to e-mail. Gdy jest to niemożliwe, proszę o telefon lub sms.
•    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
•    telefon/ sms: 602 118240
Jeśli zdecydujecie się Państwo na telefon, a nie odbieram to znaczy że nie mogę rozmawiać !
Kiedy wykonuję sesje oczyszczania, nie odbieram telefonu. Dlatego proszę w takich sytuacjach o wysłanie sms, to oddzwonię, gdy będę mógł.

Przestrzeganie zasad sprzyja uporządkowaniu i wprowadzaniu harmonii w swoim świecie.
Reguluje przepływ energii i wpływa pozytywnie na relacje.
Dlatego serdecznie proszę o uważne przeczytanie i zastosowanie się do tych zasad.
Z mojej strony gwarantuje profesjonalność swoich usług oraz również dotrzymanie warunków i zasad naszej współpracy.