Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Oczyszczanie mieszkań, domów i firm

Mieszkania, domy, siedziby firm to miejsca, które bardzo często są zanieczyszczone. Często ludzie nie zwracają jednak na nie uwagi. Wydaje się, że jeżeli źle się czuję, to mam jakiś problem w swoim systemie energetycznym i próbuję pracować nad sobą. Nie zawsze to jednak pomaga.

Energie, które są w naszych domach i firmach mogą bardzo negatywnie wpływać na nasze samopoczucie, na nasze zdrowie, pracę, finanse i ogólne funkcjonowanie biznesu.

Trzeba tutaj spojrzeć szerzej na energie miejsc, w których przebywamy i pracujemy. Bo to, co w nich jest może mieć różne źródła.

Energie mogą mieć swoje źródło w samym miejscu. Tutaj spotyka się różnego rodzaju duchy (czasami poprzednich właścicieli), negatywne formy myślowe, negatywne imprinty emocjonalne czy wręcz klątwy i przekleństwa.

Ale to, co odczuwamy w miejscach zamieszkania, może też być wynikiem różnych problemów energetycznych, które mają swoje źródła w innych miejscach, i z których to energie promieniują w naszym kierunku.

Promieniowanie z ziemi (różnego rodzaju) może bezpośrednio wpływać na samopoczucie ludzi, którzy w tym miejscu mieszkają i pracują. Co więcej, spotykane od czasu do czasu klątwy czy inne energie rytualne w ziemi, na której stoją firmy, mogą takie biznesy całkowicie zablokować i wręcz doprowadzić do bankructwa.

Energie mogą mieć też źródła w innych miejscach ponad poziomem ziemi i promieniować w kierunku naszego mieszkania lub firmy.

Najlepszym sposobem sprawdzenia i upewnienia się, jak wygląda czystość energetyczna naszych mieszkań i firm, jest wykonanie analizy takiego miejsca. Zwłaszcza w sytuacjach, kiedy odczuwamy dyskomfort, często chorujemy, źle śpimy, doświadczamy chronicznego zmęczenia, mamy negatywne myśli i emocje. Sprawą oczywista do badania i podejmowania działań są sytuacje, kiedy czujemy obecność obcych energii i duchów.

W zasadzie każdy problem energetyczny można oczyścić. Czasami są to względnie proste sprawy, ale czasami bardzo skomplikowane. Wszystko zależy od źródła problemu.

Każde oczyszczanie miejsca zamieszkania czy firmy wykonuję po wcześniejszej analizie. Dopiero wtedy wiadomo co jest do zrobienia i jaki jest potrzebny wysiłek, aby problem oczyścić. Cena oczyszczania jest ustalana po wykonaniu analizy, ale trzeba się liczyć z inwestycją od 200 zł wzwyż.