Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

soul clearing small

Przyczyny bardzo wielu problemów doświadczanych przez ludzi leżą w ich aurach. Aura jest złożonym polem składającym się z wielu warstw, na różnych poziomach wibracyjnych, które zostało wygenerowane przez czakry.


Sesja oczyszczania aury skupia się na oczyszczeniu i usunięciu kilku typów podstawowych obciążeń:

  1. Obcych energii niewcielonych (duchów, bytów, demonów, zmarłych itd.)
  2. Pewnej formy myślokształtów (zwanych „okupantami”), które blokują prawidłowe funkcjonowanie czakr
  3. Połączeń i podczepień z innymi żyjącymi osobami
  4. Portali i tuneli czasoprzestrzennych dochodzących do aury

Bardzo często spotykaną sytuacją jest obecność istot w aurze. Byty te mogę posiadać różne wibracje i w różny sposób wpływać na swego „nosiciela”.  Może to się objawiać zaburzeniami na poziomie emocjonalnym, mentalnym czy w końcu fizycznym. Najczęściej znajdujemy w aurach energie zmarłych, którzy z różnych przyczyn nie odeszli do Światła. W takich sytuacjach usunięcie tego typu istoty z aury, kończy się odprowadzeniem zmarłego do najlepszego dla niej/niego miejsca. Ale w aurach spotyka się istoty także o znacznie wyższych wibracjach, byty pochodzące z wyższych wymiarów. Bez względu na to, jaki to jest typ energii, ich obecność w aurze nie służy najwyższemu dobru danej osoby i istota ta powinna być usunięta.


Kolejnym problemem są myślokształty będące wynikiem negatywnego myślenia człowieka. Możemy mieć w aurze własne myślokształty, jak i takie, które pochodzą od innych osób. Myślokształty nazywane „okupantami” rezydują w czakrach. Z biegiem czasu zaczynają rozwijać własną świadomość i zachowywać się tak, jakby to one rządziły nami. Sprawia to, że zaczynamy doświadczać takich okoliczności życia, które są zgodne z zawartości „okupanta”. A ponieważ ich energie zawsze mają negatywny aspekt (poczucie winy, destrukcja, ubóstwo, odrzucenie, zdrada itd.), zatem wpływ tych form na nasze życie także jest negatywny.


Kolejne zjawisko negatywnie wpływające na energetykę naszej aury to różnego rodzaju podłączenia. Może ich być wiele typów. Najczęściej spotykane są połączenia z innymi ludźmi (między ich czakrami), ale spotyka się także tego typu kanały łączące aurę z innymi wymiarami.  Uwolnienie człowieka od podłączeń jest sprawą kluczową, ponieważ utrzymywanie ich powoduje ciągłe problemy – podłączenia umożliwiają ciągły napływ negatywnych energii.

Proszę przeczytać typowe symptomy wskazujące na problemy w aurze -> Artykuł

 

Uwaga: W ramach usługi oczyszczania aury nie są usuwane negatywne praktyki duchowe (klątwy, magie, uroki, złe oko itd)

 

Propozycja następnej sesji -> Sesja oczyszczania karmicznego

Koszt sesji oczyszczania aury to 500 zł. 

 

zamawiam-przycisk