Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Szkolenia i webinary

root chakraCzakra podstawy (korzenia) jest czakrą kluczową dla naszego życia w fizyczności, tutaj na Ziemi. 

To ona decyduje, w jakim stopniu jesteśmy tutaj "zakorzenienie" i możemy korzystać z tego, co daje świat fizyczny.

Zablokowana czakra podstawy to brak jakiegokolwiek poczucia bezpieczeństwa. To uzależnienie od innych i stawanie się ofiarą. Bo skoro sam z siebie nie czuję się bezpiecznie, to muszę tego bezpieczeństwa szukać u innych. Czyli poprzez podłączenia uzależniać się od innych.

Manifestowanie dobrobytu odbywa się w wymiarze fizycznym. Brak połączenia z fizyczności i "fruwanie" w innych wibracjach sprawia, że możemy mieć super pomysły, wielkie zdolności wiedzę, ale nie jesteśmy w stanie tego pokazać w życiu w formie dobrej pracy i pieniędzy za tę pracę.

Blokady w pierwsze czakrze mogą także manifestować się w naszym życiu w formie ciągłych lęków, energii depresji, ograniczania siebie, braku. To blokady, które trzymają nas w niskich wibracjach i zaczynamy je odczuwać na wszystkich poziomach.

Prawidłowo funkcjonująca czakra podstawy jest też bardzo ważna dla osób idących drogą rozwoju duchowego i zajmujących się oczyszczaniem i uzdrawianiem energetycznym. Trzeba bardzo mocno stać na ziemi, aby mieć dostęp do wysokich energii. Bez skutecznego uziemienia jest to niemożliwe. 

W czasie tego webinaru będziemy pracować za pomocą metody Infinity Healing nad oczyszczeniem naszej czakry podstawy z wszelkich blokad, podłączeń, klątw, implantów itd. To bardzo intensywna sesja zawierające około godzinę czystego oczyszczania i usuwania blokad.

Więcej o samej metodzie Infinity Healing może się dowiedzieć tutaj -> Infinity Healing

 

W trakcie webinaru internetowego będziemy oczyszczać:

1. podłączenia do czakry podstawy z innymi ludźmi

2. negatywne myślokształty rezydujące w tej czakrze i przejmujące nad nią kontrolę

3. podłączenia z innymi energiami, bytami o niskich i destrukcyjnych wybracjach

4. wszystkie klątwy, magie, uroki i złe oko, które mogą być tutaj obecne

5. brak uziemienie i bycia w rzeczywistości ziemkiej i fizycznej

6. blokady poczucia bezpieczeństwa

i inne :-)

 

Forma spotkania: webinar (potrzebne jest podłączenie do internetu i przeglądarka internetowa). Spotkanie będzie rejestrowane i nagranie  w formacie mp3 będzie udostępnione osobom zarejestrowanym.

Dzięki nagraniu będzie można samodzielnie oczyszczać u siebie czakrę serca wielokrotnie. To inwestycja do końca życia :-)

 

Data spotkania: 20 marzec 2018

Godzina rozpoczęcia: 20.00

Czas trwania: ok. 1 godziny

Poziom: każdy

Cena: 150 zł (35 Euro)

Dane do wpłaty są tutaj: Wpłata

 

Uwaga: Osoby, które w poprzednim roku korzystały z całego programu oczyszczania 7 czakr przy pomocy IH, mogą uczestniczyć bezpłatnie  (po wcześniejszej rejestracji).

 

Rejestracja będzie wymagała mojego potwierdzenia.

  rejestracja przycisk