Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Szkolenia i webinary

sacral chakra 500x500Czakra druga (sakralna) jest czakrą kluczową dla kilku obszarów naszego życia.

Czakra odpowiada za doświadczanie i odczuwanie szeroko rozumianych energii przyjemności. Przyjemności związanych z radością życia, pozytywnym widzeniem świata, optymizmem, ale też z silną seksualnością fizyczną.

Czakra druga to czakra naszych uczyć i szeroko rozumianych relacji z innymi ludźmi. Tak, jak czakra pierwsza bardziej koncentrowała się na każdym z osobna i miejscu nas, jako jednostki, tak czakra druga otwiera nas na relacje  z innymi widzenie siebie i otaczającego świata poprzez te relacje. Możemy być zamknięci w sobie, zablokowani na wszelkie emocje i uczucia, a z drugiej strony nadmiernie je eksponować. Wszystko te poziomy są zarządzane przez drugą czakrę.

Kolejny obszar tej czakry, to nasza kreatywność. Kreatywność rozumiana jako możliwość wyrażania w świecie fizycznym całego bogactwa i możliwości swojej duszy.

No i czakra sakralna związana jest też z finansami. To tutaj jest wiele blokad decydujących o naszych relacjach z pieniędzmi i bogactwem. To tutaj jest większość energii niezasługiwania, niskiego poczucia wartości, widzenia siebie jako kogoś bez wartości.

W czasie tego webinaru będziemy pracować za pomocą metody Infinity Healing nad oczyszczeniem naszej czakry sakralnej z wszelkich blokad, podłączeń, klątw, implantów itd. To bardzo intensywna sesja zawierające około godzinę czystego oczyszczania i usuwania blokad.

Więcej o samej metodzie Infinity Healing może się dowiedzieć tutaj -> Infinity Healing

 

W trakcie webinaru internetowego będziemy oczyszczać:

1. podłączenia do czakry sakralnej z innymi ludźmi

2. negatywne myślokształty (okupantów)rezydujące w tej czakrze i przejmujące nad nią kontrolę

3. podłączenia z innymi energiami

4. wszystkie klątwy, magie, uroki i złe oko, które mogą być tutaj obecne

5. blokady kreatywności

6. blokady finansowe

i inne :-)

 

Forma spotkania: webinar (potrzebne jest podłączenie do internetu i przeglądarka internetowa). Spotkanie będzie rejestrowane i nagranie  w formacie mp3 będzie udostępnione osobom zarejestrowanym.

Dzięki nagraniu będzie można samodzielnie oczyszczać u siebie czakrę serca wielokrotnie. To inwestycja do końca życia :-)

 

Data spotkania: 24 kwiecień 2018

Godzina rozpoczęcia: 20.00

Czas trwania: ok. 1 godziny

Poziom: każdy

Cena: 150 zł (35 Euro)

Dane do wpłaty są tutaj: Wpłata

 

Uwaga: Osoby, które w poprzednim roku korzystały z całego programu oczyszczania 7 czakr przy pomocy IH, mogą uczestniczyć bezpłatnie  (po wcześniejszej rejestracji).

 

Rejestracja będzie wymagała mojego potwierdzenia.

  rejestracja przycisk