Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

power to heal energy body

Oczyszczanie karmiczne jest kolejną warstwą zapisów, które są usuwane po wcześniejszym oczyszczeniu aury. W ramach sesji oczyszczania aury są usuwane wszystkie energie blokujące czakry  typu "okupanci" (formy myślowe), wszystkie formy bytów, duchów i istot  bezcielesnych, podłączenia z innymi osobami, portale i tunele czasoprzestrzenne. W ramach oczyszczania karmicznego będziemy się skupiać na zapisach własnych i odziedziczonych, z tego i innych wcieleń, stanowiących tzw. karmę.

Nie jest możliwe oczyszczenie różnego rodzaju blokad i obciążeń karmicznych w ciągu jednej sesji. Praca przypomina obieranie cebuli. W danym momencie możemy zdjąć (oczyścić) jedną warstwę zapisów, a pod nią będzie następna z którą kiedyś przyjdzie się zmierzyć. W sumie to nie ma się czemu dziwić. Skoro mieliśmy bardzo wiele wcieleń, może nawet setki czy tysiące, więc potencjalnych problemów też nazbierało się wiele.

W ramach każdej sesji oczyszczania zapisów karmicznych, wykonuję:

  1. Sprawdzenie i oczyszczenie energii z najważniejszych w danym momencie negatywnych poprzednich wcieleń wskazanych przez duszę.
  2. Oczyszczenie energii niskiego poczucia wartości, niezasługiwania, niskiej pewności siebie, lęku, porażki, zwątpienia w siebie, braku, ubóstwa, złości, nienawiści, karania siebie, destrukcji, poczucia winy, wstydu, osądzania.
  3. Oczyszczenie tzw. archetypów nazywanych aspektami „shadow self” (aspektami naszej ciemnej strony).
  4. Oczyszczenie najważniejszych zapisów i imprintów odziedziczonych po przodkach

Sesja ta może być wykonana wyłącznie dla osób, które wcześniej miały oczyszczaną aurę. Więcej informacji o tej sesji można znaleźć tutaj -> Sesja oczyszczania aury

 

Koszt sesji oczyszczania karmicznego to 250 zł.

UWAGA: TYLKO W MIESIĄCU SIERPNIU, KOSZT OCZYSZCZANIA KARMICZNEGO WYNOSI 175 ZŁ.

Warunkiem skorzystania z tej opcji jest względnie czysta aura.

 

zamawiam przycisk