Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Szkolenia i webinary

cordsPodłączenia do czakr 1-7 są jednym z najczęściej spotykanych mechanizmów wymiany energetycznej między ludźmi.  I jednocześnie to zjawiska, które nie tak łatwo możemy odnaleźć i oczyścić.  Pozostawienie ich może nam mocno szkodzić. 

Osoby podłączone ze sobą zachowują się jak naczynia połączenie, gdzie możliwy jest wzajemny przepływ energii 24/7 między osobami. Mogę być zatem bardzo czysty energetycznie, ale kiedy mam podłączenie z osobą zanieczyszczoną, to momentalnie mój system  ma duże kłopoty. Co gorsze, mogę zacząć tworzyć swoje życie w oparciu o obce energie. Dla naszej podświadomości nie ma znaczenia, jakie jest źródło energii, przekonania, klątwy czy kontraktu i w jaki sposób te obciążenia znalazły się w naszym systemie.

Dlatego trzeba bardzo uważnie pilnować podłączeń, bo mogą nam mocno szkodzić. Zwłaszcza dotyczy to osób, które pracują w toksycznych i trudnych środowiskach i grupach ludzi. Tam bardzo łatwo o destrukcyjne podłączenia.
Nasz webinar będzie poświęcony temu zagadnieniu. Powiem o samych podłączeniach i różnych metodach i trikach, które może zastosować, aby je wyłapać i usunąć.


Udział w webinarze jest wyłącznie dla osób, które znają jakieś techniki oczyszczania energetycznego, w tym oczyszczanie przekonań i innych zapisów. Potrzebna jest też znajomość technik diagnozowania chociażby na poziomie odpowiedzi TAK/ NIE.

 

Forma spotkania: webinar (potrzebne jest podłączenie do internetu i przeglądarka internetowa). Spotkanie będzie rejestrowane i nagranie będzie udostępnione osobom zarejestrowanym.

 

Data spotkania: 24 wrzesień  2018 (poniedziałek)

Godzina rozpoczęcia: 20.00

Czas trwania: ok. 2 godzin

Poziom: średniozaawansowany/zaawansowany

Cena: 150 zł

Dane do wpłaty są tutaj: Wpłata

 

Uwaga: Osoby, które wcześniej uczestniczyły w szkoleniu o tym tytule, mogę teraz skorzystać bezplatnie.

 

Rejestracja będzie wymagała mojego potwierdzenia.

  rejestracja przycisk