Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Usługi oczyszczania

aura program

Program zalecany dla osób, które nigdy wcześniej nie były oczyszczane lub było to robione w sposób szczątkowy i dawniej niż 2 lata temu.

Oczyszczanie składa się z 3 sesji.


Sesja 1 – oczyszczanie aury: usuwanie bytów, duchów, energii demonicznych. Usuwanie najważniejszych blokad w czakrach. Oczyszczanie negatywnych podłączeń z innymi osobami. Usuwanie podłączeń z innymi energiami. Usuwanie najważniejszych myślokształtów. Oczyszczanie portali i innych uszkodzeń aury.


Sesja 2 – oczyszczanie karmiczne: usuwanie najważniejszych w momencie oczyszczania energii niezasługiwania, niskiego poczucia wartości, porażki, odrzucenia, energii ubóstwa, osamotnienia, lęków, zapisów realizacji karmy swoich rodziców i przodków.


Sesja 3 – oczyszczanie blokad połączenia z własną duszą: usuwanie najważniejszych blokad dostępu do własnej intuicji i duszy (Wyższego Ja). Sprawdzenie i ewentualne usunięcie fałszywych przewodników i innych bytów z wyższych poziomów wibracyjnych. Usunięcie energii i zapisów manipulacji duchowej i realizacji ścieżki życiowej i karmicznej innych bytów.

 

Każda sesja trwa ok 2 godzin za wyjątkiej pierwszej, która może być dłuższa (w zależności od liczby obciążeń).

Wszystkie sesje odbywają się na odległość. Sam proces oczyszczania nie koliduje z życiem fizycznym, więc nic specjalnego w trakcie sesji nie trzeba robić. Po złożeniu zamówienia, powiadomię mailowo o terminach wykonywania oczyszczeń.

 

Koszt wykonania 3 sesji odbywających się w tygodniowych odstępach: 600 zł

 

Zamówienie można złożyć tutaj -> Zamówienie oczyszczania

Opłaty można dokonać bezpośrednio na konto podane w zakładne Firma -> o mnie

 

pdf icon

Regulamin oczyszczania