Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Szkolenia i webinary

Solar Plexus Chakra www

Przesłanie 3 czakry to “niech twoja moc promienieje na cały świat”. Czakra charakteryzuje naszą osobistą moc i wolę. To czakra w największym stopniu odpowiadająca za branie odpowiedzialności za siebie, czakra przejmowania kontroli nad swoim życiem.

To także czakra w części odpowiadająca za nasze zdolności mentalne. Tutaj podejmowane są decyzje, wyznaczane kierunki działania, tworzone plany. To czakra definiująca pewność siebie, samodyscyplinę, niezależność.

To czakra tworzenia naszych osobitych poglądów i osądów.

W czasie tego webinaru będziemy pracować za pomocą metody Infinity Healing nad oczyszczeniem naszej czakry splotu słonecznego z wszelkich blokad, podłączeń, klątw, implantów itd. 

Więcej o samej metodzie Infinity Healing może się dowiedzieć tutaj -> Infinity Healing

 

W trakcie webinaru internetowego będziemy oczyszczać:

1. podłączenia do czakry splotu słonecznego z innymi ludźmi

2. negatywne myślokształty (okupantów)rezydujące w tej czakrze i przejmujące nad nią kontrolę

3. podłączenia z innymi energiami

4. wszystkie klątwy, magie, uroki i złe oko, które mogą być tutaj obecne

5. blokady wolności, dyscypliny, stanowienia granic, niezależności

6. blokady finansowe powiązane z tą czakrą.

i inne :-)

 

Forma spotkania: webinar (potrzebne jest podłączenie do internetu i przeglądarka internetowa). Spotkanie będzie rejestrowane i nagranie  w formacie mp3 będzie udostępnione osobom zarejestrowanym.

Dzięki nagraniu będzie można samodzielnie oczyszczać u siebie czakrę serca wielokrotnie. To inwestycja do końca życia :-)

 

Data spotkania: 22 maj 2018

Godzina rozpoczęcia: 20.00

Czas trwania: ok. 1 godziny

Poziom: każdy

Cena: 150 zł (35 Euro)

Dane do wpłaty są tutaj: Wpłata

 

Uwaga: Osoby, które w poprzednim roku korzystały z całego programu oczyszczania 7 czakr przy pomocy IH, mogą uczestniczyć bezpłatnie  (po wcześniejszej rejestracji).

 

Rejestracja będzie wymagała mojego potwierdzenia.

  rejestracja przycisk

 

Uwaga: To ostatnie spotkanie w formie webinaru poświęcone oczyszczaniu czakr. Oczyszczania czakry 5, 6 i 7 będą dostępne w czerwcu w formie nagrań mp3. Będzie je można kupić w dowolnym terminie.