Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Szkolenia i webinary

Dość powszechnie uważa się, że praca z własną intuicją wymaga odpowiednich darów. Wymaga czegoś, z czym trzeba się urodzić, aby tego doświadczyć.  Kiedy czytamy informacje zamieszczane chociażby przez różne wróżki i wróżbitów na wielu portalach, to możemy odnieść wrażenie, że osoby te są jakoś wyróżnione, że urodziły się z czymś, czego my, „zwykli” ludzie nigdy nie doświadczymy. Aby jeszcze spotęgować tą przepaść między nimi a nami, przeczytamy, że oni mają te zdolności „z dziada pradziada” i że w ich rodzinach, to wszyscy mieli takie dary. I wiele osób przejmuje takie przekonania i wierzy tego typu informacjom. Aby raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości, trzeba jasno powiedzieć, że te „dary dla wybranych” to kompletna nieprawda. Nie wierzmy takim opiniom wciskanym nam przez „wybranych”. Nie oddawajmy własnej mocy ponieważ ktoś tak powiedział. Po prostu pilnują własnego interesu i robią wszystko, aby zwiększyć tzw. bariery wejścia na ich rynek.

Intuicja jest czymś naturalnym. Intuicja jest czymś, czego można się nauczyć w stopniu, w jakim chcemy poświęcić nauce tej umiejętności swój czas i wysiłek. Nauka pracy z własną intuicją wymaga praktyki i ćwiczeń. Im więcej temu się oddamy, tym nasze efekty będą lepsze. 

Intuicja to nic innego jak uświadamianie sobie informacji przekazywanych przez nasze Wyższe Ja. Możemy utożsamiać Wyższe Ja z naszą duszą. Każdy z nas ma duszę i w związku z tym każdy może świadomie z własną duszą się komunikować. To jest prawda. Ta umiejętność jest dana każdemu.  Powiem więcej, każdy z nas cały czas odbiera sygnały i rady od naszego Wyższego Ja. Ileż to razy nagle wpadał nam fajny pomysł do głowy. Ileż to razy nagle pojawiało się rozwiązanie jakiegoś problemu. Ileż to razy podejmowaliśmy nagle  działania, które potem okazywały się niezwykle trafne.  Problem jednak polega na tym, że nie jesteśmy tego świadomi. Nie kontrolujemy tego procesu. A to, do czego chcielibyśmy dążyć, to komunikacja z własną duszą „na żądanie”.  To proces świadomej komunikacji z Wyższym Ja.

Pamiętajmy, że nasze Wyższe Ja rezyduje zupełnie poza czasem i przestrzenią. To nasz boski aspekt. Nasze Wyższe Ja ma bezpośredni i natychmiastowy dostęp do wszystkich naszych wcieleń i do praktycznie nieograniczonych innych informacji.  Dlatego informacje, a w zasadzie – mądrość, płynące od naszej duszy zawsze służą naszemu najwyższemu dobru. Umysł jest bardzo ograniczony. Nasz umysł przedstawia nam rady na podstawie wiedzy tylko tego życia. Dodatkowo są one bardzo  mocno filtrowane przez umysł, pełne osądów i  uprzedzeń.  Nasza dusza pracuje na zupełnie innych poziomach i wibracjach.

 Każdy z nas może nauczyć się pracować i komunikować z tą mądrością. Tak naprawdę, cała wiedza, której potrzebujemy jest w nas. Nie musimy jej szukać na zewnątrz. W nas jest pełen potencjał.  Niestety, zostaliśmy nauczeni, że jesteśmy ograniczeni, że nie jesteśmy „wybrani”, że nie dane nam jest posiąść tej wiedzy. Powtarzam jeszcze raz – to nieprawda. Nie słuchajcie tych, którzy świadomie chcą ograniczyć Wasz pełen potencjał i Waszą moc.  Dostęp do intuicji jest naturalnym atrybutem każdego człowieka.  Niestety, na skutek różnych blokad i negatywnego programowania, porzuciliśmy tą naturalną umiejętność. Może nadszedł czas na zmianę? Może warto przypomnieć sobie o naszych możliwościach?

 

Osoby zainteresowane tematyką pracy i komunikacji z Wyższym Ja, zapraszam do obejrzenia webinaru wprowadzającego do tej tematyki:

webinar "Komunikacja z WJ - wprowadzenie"

 

Informacje na temat szkolenia

 

Szkolenie składa się z 6 części. Są 3 części teoretyczno-praktyczne, 2 sesje oczyszczania i 1 sesja pytań i odpowiedzi.

Wszystkie części będą prowadzone w formie webinarów i każdy uczestnik otrzyma nagranie z każdego webinaru.

 

Plan jest następujący:

1. Komunikacja z WJ część 1: wprowadzenie i nawiązanie połączenia  01.03.2018

2. Oczyszczanie blokad pracy z WJ za pomocą metody Infinity Healing 02.03.2018

3. Komunikacja z WJ część 2: praca dla siebie, posługowanie się arkuszami, umiejętne zadawanie pytań, typowe błędy 08.03.2018

4. Oczyszczanie blokad pracy z WJ część 2 (lęki, zapisy ograniczanie siebie, braku zaufania do siebie itd)  09.03.2018

5. Komunikacja z WJ część 3: praca dla innych, zasady bezpieczeństwa  15.03.2018

6. Sesja pytań i odpowiedzi.23.03.2018

Jak będzie zainteresowanie, założymy zamkniętą grupę na FB która umożliwi dalszą wymianę informacji


Cena szkolenia (6 sesji)  wynosi 600 zł.

Możliwa jest płatność także w 2 ratach  (luty, marzec)

 

Linki do poszczególnych części webinarów zostaną wysłane do osób, które zgłoszą swój udział w szkoleniu.

Formularz zamówienia szkolenia WJ

Imię i nazwisko(*)
Please type your full name.

Data urodzenia(*)
Nieprawidłowe dane

E-mail(*)
Invalid email address.

Koszt całkowity szkolenia [pln]
Nieprawidłowe dane

Płatność w ratach?
Nieprawidłowe dane

Uwagi
Nieprawidłowe dane

Przepisz kod z obrazka(*)
Przepisz kod z obrazka
Nieprawidłowe dane