Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Szkolenia i webinary

Spotkanie dla osób, które stawiają pierwsze kroki na drodze rozwoju duchowego, ale traktują to poważnie.

Nie jest to webinar dla osób, które kierują się wyłącznie ciekawością. Mamy ograniczoną liczbę miejsc, więc proszę w takim przypadku zostawić je tym, dla których ten temat jest ważny.

Dla osób zaawansowanych to będzie powtórka, więc proszę się zastanowić nad ewentualnym udziałem.

 

Przekonania to jedno z najważniejszych pojęć do zrozumienia naszego życia, reguł doświadczania różnych rzeczy, zarówno tych dobrych jak i negatywnych. Ptrzekonania to podstawowe pojęcie oczyszczania energetycznego i różnych blokad. Także tych najbardziej zaawansowanych.

W trakcie webinaru opowiem o przekonaniach, ich rodzajach i roli, jaką pełnią. Trochę z mojego punktu widzenia czyli...moich przekonań :-). Ale dla osób, które chciałyby lepiej zrozumieć dlaczego ten nasz świat wygląda tak, jak wygląda, kluczem poznania są przekonania.

Przykładowo możemy mieć przekonanie "Jestem nikim". To zapis, który z jakiegoś powodu znalazł się w naszej podświadomości. I bez względu co się dzieje u innych ludzi, nasz wewnętrzny komputer tworzy naszą rzeczywistości w oparciu o chociażby to przekonanie. Wbrew pozorom bardzo dużo osób ma to przekonanie. I kiedy jesteś nikim, to masz problemy praktycznie w każdej dziedzinie życia.  Bo ktoś, kto jest nikim, nie ma wartości, nie ma szacunku dla siebie i u innych, nie zasługuje na nic dobrego. Życie staje się bardzo ciężkie.

 

Forma spotkania: webinar (potrzebne jest podłączenie do internetu i przeglądarka internetowa)

Data spotkania: 18 luty 2018 (czwartek)

Godzina rozpoczęcia: 20.00

Czas trwania: ok. 1 godziny

Poziom: podstawowy

Cena: bezpłatny

 

Uprzedzając ewentualne pytania - nie będzie możliwości otrzymania nagrania z tego webinaru.

 

Jak już wspomniałem, spotkanie odbędzie się w formie webinaru internetowego. Wymagana jest dowolna przeglądarka internetowa i dość szybki dostęp do internetu.

Rejestracja będzie wymagała mojego potwierdzenia.

 

  rejestracja przycisk

 

 8 lutego organizuję kolejny webinar. Więcej szczegółów jest tutaj -> Webinar w lutym

Nowa sesja oczyszczania

Dla osób chętnych, proponuję ograniczoną liczbę sesji, których zadaniem jest oczyszczenie blokad związanych z jednym, najważniejszym celem na 2018 rok.
Nie ma sensu definiować 10 celów, bo i tak ciężko je będzie zrealizować (wersja optymistyczna). Lepiej znaleźć coś konkretnego i na tym się skupić. Często blokady są umieszczone na wielu warstwach, więc praca z jednym celem jest dużo skuteczniejsza, bo można głęboko nad nim popracować i oczyścić maksimum blokad jego osiągnięcia.

Konkretnie:
1. jedna godzinna sesja dla osoby
2. oczyszczanie tradycyjne lub przy wykorzystaniu pracy z Akaszą (do ustalenia)
3. cena za dedykowaną sesję godzinną 200 zł
4. cel musi być zgodny z celem duszy (dlatego zanim zdecydujemy się na wspólną pracę, będę prosił o podanie tego celu i go sprawdzę). Będzie zgodny z planem duszy, będzie można opłacić sesję i będziemy się umawiać na oczyszczanie blokad. Nie będzie zgodny, nie będziemy się umawiać :-)

Liczba sesji ograniczona, bo będę chciał je wykonać do końca stycznia.

Jak ktoś jest zainteresowany, można wysłać wstępne zamówienie:

http://artuvia.pl/index.php/zamawianie-oczyszczania

i wybrać pozycję "sesją noworoczna".

W uwagach proszę wpisać swój cel.
Sprawdzę go i mailowo odpowiem w ciągu 24 godzin.