Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Szkolenia i webinary

heartCzakra serca jest jedną z najważniejszych ośrodków energetycznych. Zwłaszcza w obecnych czasach. Coraz częściej mówi się, aby "słuchać swego serca". Czakra serca stanowi bowiem portal do naszej duszy.

Komunikacja z duszą jest możliwa wyłącznie poprzez czystą czakrę serca. Niestety, u bardzo wielu osób ta czakra jest zablokowana bardzo mocno. Potrafią tu być bardzo bolesne traumy i trudne do przezwyciężenia lęki. Ale coraz częściej, w dobie silnego rozwoju duchowego, czakra ta jest podłączona do obcych energii. Manipulacja energetyczna na poziomie tej czakry to częsta pożywka dla ciemnych sił.

Pracując z wieloma osobami, które wprost deklarowały, że komunikują się ze swoim sercem i poprzez serce "odbierają" różne informacje, okazywało się, że w gruncie rzeczy odbierały głos różnych bytów i duchów z wyższych poziomów wibracyjnych.

Czakra serca to także bardzo ważny składnik silnego pola EMF (elektromagnetycznego) stanowiącego naszą naturalną ochronę przez wpływem zewnętrznych energii. Sprawdzenie wartości pola EMF to też dobry test czystości samej czakry serca.

No i w końcu czakra serca to także silny wpływ na nasze serce fizyczne.

W czasie tego webinaru będziemy pracować za pomocą metody Infinity Healing nad oczyszczeniem naszej czakry serca z wszelkich blokad, podłączeń, klątw, implantów itd. To bardzo intensywna sesja zawierające około godziny czystego oczyszczania i usuwania blokad.

Więcej o samej metodzie Infinity Healing może się dowiedzieć tutaj -> Infinity Healing

 

W trakcie webinaru internetowego będziemy oczyszczać:

1. podłączenia do czakry serca z innymi ludźmi

2. negatywne myślokształty rezydujące w tej czakrze i przejmujące nad nią kontrolę

3. podłączenia z innymi energiami, bytami, egregorami, astralem

4. wszystkie klątwy, magie, uroki i złe oko, które mogą być tutaj obecne

5. energie odrzucenia, samotności i zdrady

6. blokady połączenia z głosem własnej duszy

i inne :-)

 

Forma spotkania: webinar (potrzebne jest podłączenie do internetu i przeglądarka internetowa). Spotkanie będzie rejestrowane i nagranie będzie udostępnione osobom zarejestrowanym.

Dzięki nagraniu będzie można samodzielnie oczyszczać u siebie czakrę serca wielokrotnie. To inwestycja do końca życia :-)

 

Data spotkania: 12 luty 2018

Godzina rozpoczęcia: 19.00

Czas trwania: ok. 1-2 godziny

Poziom: każdy

Cena: 150 zł

Dane do wpłaty są tutaj: Wpłata

 

Uwaga: Osoby, które wcześniej korzystały z programu oczyszczania 7 czakr przy pomocy IH, mogą uczestniczyć bezpłatnie  (po wcześniejszej rejestracji).

 

Rejestracja będzie wymagała mojego potwierdzenia.

  rejestracja przycisk

 

8 lutego organizuję  bezpłatny webinar "Naprawa siebie". Więcej szczegółów jest tutaj -> Webinar w lutym