Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Programy oczyszczania oparte są o pracę z tzw. momentami analogicznymi

Prawdopodobnie każdy z nas zastanawia się czasami, dlaczego reagujemy na pewne sytuacje życiowe lękiem, złością, zwątpieniem w siebie,  agresją, smutkiem, płaczem,  obawą i innymi podobnymi emocjami.  Tym bardziej, że o ile dobrze pamiętamy, nie mieliśmy w tym życiu żadnych doświadczeń, które by uzasadniały takie zachowanie i takie reakcje. Jakże często nie możemy zasnąć, bo pojawiają się różne lęki związane z przyszłością, z niepewnością pracy, brakiem pieniędzy, troską o przyszłość naszą i naszych najbliższych.

Bardzo często pierwotnym powodem występowania takich reakcji i zachowań, powtarzania się różnych przykrych doświadczeń, awersji w stosunku do pewnych osób są tzw. aktywacje momentów analogicznych. Momenty te najczęściej pochodzą z naszych poprzednich wcieleń.

Nasz umysł ma możliwość swobodnego wędrowania w czasie, zarówno do przeszłości, jak i przyszłości. Możemy wrócić pamięcią do różnych zdarzeń z dzieciństwa,  ale nasz umysł potrafi także podświadomie wracać do różnych zdarzeń z poprzednich wcieleń.  Podobnie, może także tworzyć prawdopodobną przyszłość. 

Kiedy jesteśmy emocjonalnie zaangażowani w jakieś doświadczenie, na poziomie podświadomym nasz umysł może znaleźć się  w tzw.  stanie „poza czasem”. Na poziomie kwantowym takie doświadczenie sprawia, że istnieje jednakowe prawdopodobieństwo wystąpienia określonej sytuacji. Kiedy w historii naszej duszy są zapisane zdarzenia, które w jakikolwiek sposób pośredni lub bezpośredni łączą się z aktualnym stanem emocjonalnym,  nasz umysł potrafi błyskawicznie do nich przejść i wtedy aktywuje nasze ciało mentalne i emocjonalne, abyśmy zachowywali się identycznie, jak w danym momencie w przeszłości.  Mamy zapisane setki a może nawet tysiące tzw. momentów analogicznych do których nasz umysł może przejść w każdym momencie niestabilności emocjonalnej.  Wtedy, de facto tracimy kontrolę nad naszymi emocjami i myślami. Dokładnie odzwierciedlamy nasze zachowanie np. w określonej sytuacji sprzed tysiąca lat.

W każdej sytuacji wzburzenia emocjonalnego, możemy sprawdzić, gdzie jest wtedy nasz umysł. Czy umysł jest tu i teraz, czy czasem jest w przeszłości lub w przyszłości (kiedy nagle ogarnie nas wielki lęk o przyszłość).  W większości przypadków okaże się, że nasze ciało fizyczne jest tu i teraz,  a umysł wędruje. Raz jest w przeszłości,  a za chwilę biegnie do przyszłości.  Ciągle jest w ruchu.  I cały czas może identyfikować się i uruchamiać różne momenty analogiczne. A kiedy to robi, nasze emocje i myśli są takie, jak w tych momentach.  Dyscyplinowanie umysłu to bardzo ważna sprawa.

Możemy nawet spróbować prostego ćwiczenia. Kiedy czujemy, że emocje zaczynają narastać w niezbyt fajną stronę, spróbujmy wymusić powrót umysłu do stanu tu i teraz. Kiedy nam się to uda, od razu poczujemy się lepiej. Dlaczego tak się dzieje? Otóż, zabieramy siłą woli umysł z analogicznego momentu w przeszłości i wtedy nie uruchamiamy swego doświadczenia z tamtego momentu. To bardzo ważna i potrzebna umiejętność – utrzymywanie umysłu w stanie tu i teraz.

Osoby które pracują wahadełkami lub w inny sposób potrafią diagnozować, mogą nawet sprawdzić, do jakich wydarzeń nasz umysł  wraca, kiedy te wydarzenia miały miejsce, kim wtedy jestem, skąd te emocje itp.

Oczywiście po pewnym czasie, nasz umysł wróci na swoje miejsce i wtedy odczuwamy poprawę. Przeszło nam, minęło. To prawda, ale tylko do następnej okazji,  przy której nasz umysł znowu pójdzie do analogicznego momentu i znowu zaczniemy się zachowywać tak, jakbyśmy przenieśli się w czasie i doświadczali dokładnie to, co się wtedy zdarzyło.

Jedynym trwałym rozwiązaniem jest oczyszczanie takich momentów analogicznych.  Problem po problemie, zaczynając od tematów najważniejszych.  Oczyszczenie sprawia, że nasz umysł nie ma dokąd pójść, bo nie znajduje analogicznych momentów. Wtedy trwa w teraźniejszości. 

Przykłady sesji oczyszczania momentów analogicznych:

  • oczyszczanie niskiego poczucia wartości i niezasługiwania
  • oczyszczanie źródeł lęku przed sukcesem, zmianą, odrzuceniem, stratą, podejmowaniem decyzji, konfrontacją
  • oczyszczanie sytuacji traumatycznych
  • oczyszczanie doświadczeń związanych ze śmiercią kogoś bliskiego
  • oczyszczanie negatywnych doświadczeń z partnerem, żoną, mężem, szefem, współpracownikiem itp
  • oczyszczanie blokad sukcesu finansowego
  • oczyszczania ataków paniki
  • oczyszczanie nadużycia seksualnego
  • oczyszczanie lęku przed porażką, byciem w błędzie
  • oczyszczanie poczucia winy, wstydu, złości

Koszt 1 sesji (każdego z programów), to cena 150 zł.