Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

schody kom z WJZbiór sesji dla osób, które ukończyły szkolenie z komunikacji z WJ.  Sesje te nie uczą pracy z WJ.

Oczyszczanie składa się z 3 sesji.

Sesja 1 – oczyszczenie negatywnego wpływu poprzednich wcieleń na pracę z WJ/ intuicyjną, zapisów mówiących, że praca z WJ spowoduje dla mnie lub innych ludzi coś złego, zapisów bycia ukaranym i zabitym za pracę z WJ, zapisów wyrzeczenia się WJ, zapisów wyrzeczenia się swojej duchowej natury (swojej duszy).

 

Sesja 2 – oczyszczenie wszelkiego rodzaju ślubów, kontraktów, klątw, zobowiązań, przysiąg blokujących pracę z WJ  i naszą boskością. Oczyszczenie zapisów niezasługiwania i bycia niegodnym/niegodną pracy z WJ. Oczyszczenie zapisów separacji  od swojego WJ.

 

Sesja 3 – oczyszczenie blokad mentalnych. Oczyszczenie zapisów pracy z myślokształtami i innymi formami mentalnymi zamiast WJ. Oczyszczenie blokad umysłu świadomego. Oczyszczenie blokad rozróżnienia źródła informacji. Oczyszczenie zapisów traktowania innych bytów i energii jako własnego WJ. Oczyszczenie zawartych kontraktów, przysiąg i ślubów na komunikację z innymi bytami. 

 

Koszt wykonania 3 sesji odbywających się w tygodniowych odstępach: 500 zł